Voopoo DRAG X KARTUŞ

Voopoo DRAG X KARTUŞ

Marka: Voopoo

En geç 06 Aralık Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 20 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 40 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 40 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


100PMT350

Yeni ürün

PCTG'den yapılan ve zahmetsiz alt dolum portu sayesinde zaten daha az yeniden doldurma için az miktarda 4,5 mL likit depolayabilen VOOPOO Drag X için özel olarak tasarlanmıştır. RBA dahil olmak üzere çok çeşitli coillerle uyarlanabilir. VOOPOO, hava akışı ayarlanabilir Drag X Pod / Drag S Pod + alt 510 tabandan oluşan yeni bir konsept ürünü VOOPOO PNP Tankı (ayrı satılır) yarattı, POD ve TANK arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilir. Sadece kapsüllerin eğlencesini yaşayın ve bu yedek kapsülü satın alın.

Daha Fazla Detaylar

80 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

VOOPOO Drag X kartuş (Drag S kartuş), PCTG'den yapılan VOOPOO Drag X / Drag S Kit için özel olarak tasarlanmıştır ve zahmetsiz alt doldurma özelliği sayesinde zaten kolay olan daha az doldurma için muazzam bir 4,5 mL likit depolayabilir Liman. Drag X / S bölmeleri, RBA dahil olmak üzere çok çeşitli bobinlere uyarlanabilir. VOOPOO Drag X / Drag S PnP Pod tüm PnP coilleriyle uyumludur.

Ürün Özellikleri:

2 mL Kapasite

Ergonomik MTL Drip Tip
Alt Doldurma Portu - Silikon Stoperli
Voopoo PnP Coil Serisi
0.8ohm PnP-TM1 Coil
1.2ohm PnP-TR1 Coil
Press Fit  Coil Kurulumu
İki (2) adet gelir

Paket İçeriği:

2 Adet PnP MTL Pod Kartuş

 
Bilgi Kartı
Tank Kapasitesi 4.5 ml
Kutu İçi Adeti 1 Adet

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 18

En Son Baktığınız Ürünler

Menü