Uwell Caliburn X Kartuş

Uwell Caliburn X Kartuş

Marka: Uwell

En geç 06 Aralık Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 20 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


098PMT1537

Yeni ürün

275 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell, 3 ml'e kadar e-likit barındırmak ve ağızdan akciğere bir vaping tarzı sağlamak için yepyeni Caliburn X yedek kartuşlarını ustalıkla hazırladı. Yedek bölmeler, Uwell Caliburn G 0.8ohm ve 1.2ohm coilleri ile uyumludur. Bu kartuşlar bir üst doldurma sistemine sahiptir, son derece sağlam ve dayanıklıdır ve Caliburn X Pod Kiti ile uyumludur.

3ml e-likit kapasitesi
Caliburn G ve G2 coilleri ile uyumlu
E-likit penceresi
Dayanıklı yapı kalitesi
2'li paket halinde mevcuttur
MTL Vaping için mükemmel

UWELL CALIBURN X KARTUŞLARI HAKKINDA

Uwell, inanılmaz pod tarzı vape kitleri ve yedek podlar yaratmak için vaping endüstrisinde lider haline geldi. Caliburn X Pod'ları bu trendden farklı değil ve muhteşem bir 2ml kapasite sunuyor ve en iyi vaping deneyimi için bunları favori 50VG/50PG e-sıvılarınızla eşleştirmenizi öneririz.

Kartuşlar, karışıklık olmadan yeniden doldurma sağlayan ve likitin bölmenin yan tarafındaki e-likit penceresini kullanarak doldurulmasını sağlamak için basit bir yol sağlayan, kullanımı kolay bir üstten doldurma sistemine sahiptir.

PAKET İÇERİĞİ

2 x Uwell Caliburn X Kartuş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 22

En Son Baktığınız Ürünler

Menü