SMOK Novo 2 dc1.4 Kartuş

SMOK Novo 2 Kartuş

Marka: Smok

En geç 10 Şubat Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 25.00 TL (500 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 162 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 162 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.86 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

SMOK NOVO 2 yedek kartuşları, Smok Novo cihazının yeni versiyonu olan NOVO 2 cihazı için üretilmiştir. Toplam 2ML likit kapasitesi olan kartuşun 3 farklı çeşidi bulunmaktadır: 1.4oHm DC MTL, 1.0oHm Mesh ve 1.4oHm Quartz kartuş olmak üzere. Likit dolumu klasik Smok kartuşlarında olduğu gibi yandan plastik tıpa yardımı ile yapılmaktadır. Paket içeriğinden toplam 3 adet seçtiğiniz oHm değerinde kartuş çıkmaktadır. Kartuşlarınızın ömrünü uzatmak için, kartuş içerisindeki likit oranının az kalmamasına ve art arda çekim yapmamaya dikkat ediniz.

Daha Fazla Detaylar

325.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Novo 2 Yedek Kartuş, üç adet pod kartuştan oluşan bir yedek pod kartuşu setidir. SMOK Novo 2, tıpkı birinci model olan SMOK Novo modelinde olduğu gibi pod için salt likit dolumuna izin verebilir. Buna karşın bu pod mod e-sigara modelinde de pod kartuş yıpranıp eskidiğinde değiştirmeniz gerekmektedir. SMON Novo 2 Yedek Kartuş Paketi, 3 adet pod kartuştan oluşur ve her bir paketteki pod kartuş yapısı farklı bir coil sistemine sahiptir. 

1.0 ohm dirençli Smok Novo 2 Yedek Kartuş paketi, 3 adet 1.0 ohm dirençli ve de 2 ml salt likit haznesine sahip pod kartuş içermektedir. 1.0 ohm coil ile güçlendirilmiş bu pod (kartuş) paketi, sizlere etkili bir boğaz vurumuna ek olarak MTL / sigara içim deneyimi sunar. Ancak 1.4 ohm dirençli Smok Novo 2 Yedek Kartuş paketine göre boğaz vurumu daha düşük seviyededir. 

Özellikleri:

Smok Novo 2 Yedek Kartuş Paketi 3 Adet Pod Kartuşu İçermektedir. 

Dilediğiniz Veya Tercih Ettiğiniz İçim Şekline Bağlı Olarak Pod Kartuş İçindeki Coil 1.0 Veya 1.4 Ohm Dirence Sahip Olabilir. 

Smok Novo 2 Yedek Kartuş Yapıları 2 ML Salt Likit Haznesine Ve Entegre Bir Drip Tip (Ağızlık) Kısmına Sahiptir. 

Smok Novo 2 Yedek Kartuş Yapılarına Salt Likit Dolumu Pod (kartuş) Yapısının Yan Kısmından Yapılır. Çoğu Salt Likit İnce Uçlu Şişede Saklandığından Dolum Sişenin Hafifçe Sıkılmasıyla Gerçekleştirilir. Salt Likit Haznesi Silikon Bir Kapakla Korunur Ve Likit SIzıntısı Önlenmiş Olur. 

Paket İçeriği:
3 Adet SMOK NOVO 2 Yedek Kartuş

 
Bilgi Kartı
Tank Kapasitesi 2 ml
Kutu İçi Adeti 3 Adet
Ohm 1.4Ω

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü