IVG Rainbow Pop Salt

IVG Rainbow Pop Salt

Marka: IVG Likit

En geç 03 Şubat Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 25.00 TL (500 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 129 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 129 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.87 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Lezzetli bir lolipop tabanıyla kaynaşmış klasik şeker.

Daha Fazla Detaylar

259.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Alıştığınız klasik şeker tadına benzediğini, ancak biraz daha iyi olduğunu fark edeceksiniz. Rainbow Blast, ilk çekişte size verdiği şekerli notaların tümü nedeniyle savoy olacak salt likitin adıdır. Nefes aldığınızda, şeker fabrikasından çıkar çıkmaz topladığınız bir lolipopu koymuş gibi hissedeceksiniz. Salt e likit, tatlı notaları damağınızın her yerine saçacak, böylece bu vape suyunun sunduğu her şeyi kesinlikle takdir edebileceksiniz. Lolipop o kadar pürüzsüz olacak ki, almak üzere olduğunuz boğaz darbesini bile fark etmeyebilirsiniz. Boğaz vuruşu, belki de hak ettiğiniz şeker akışını elde edebilmeniz için ağzınızda birkaç lolipop erimiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Ağzınızdan çıkan bulutlar o kadar güzel kokacak ki etrafınızı saran ve kendinizi iyi hissettiren kokunun kıymetini bileceksiniz. 

30ml

Üretim : ingiltere

50 VG - 50 PG

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü